» » برگزاری آزمون دوره های آموزشی غیرحضوری " ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد " و " آداب و اسرار نماز "

برگزاری آزمون دوره های آموزشی غیرحضوری " ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد " و " آداب و اسرار نماز "

توسط : حسینی | بازدیدها : 1530 | 
11 بهمن 1395
|
|
نظرات : 0
برگزاری آزمون دوره های آموزشی غیرحضوری " ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد " و " آداب و اسرار نماز "

پیرو درخواست اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان مبنی بر برگزاری آزمون دوره های آموزشی غیرحضوری " ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد " و " آداب و اسرار نماز" جهت کارکنان ستادی و زیرمجموعه تابعه ، مرکز آموزش و پژوهشهای توسعه و آینده نگری ضمن هماهنگی با دستگاه مربوطه ، اقدام به برنامه ریزی بمنظور برگزاری هرچه بهتر آزمون دوره های فوق برای کارکنان منطقه غرب و مرکزی استان به مرکزیت گرگان و منطقه شرق استان به مرکزیت گنبد در تاریخ 95/10/22 و 95/10/29 نمود.
دوره آموزشی " ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد " جزء دوره های توانمندیهای عمومی به مدت 6 ساعت و دوره " آداب و اسرار نماز" نیز جزء دوره های فرهنگی و اجتماعی می باشد که در قالب 28 ساعت (14 ساعت حضوری و شرکت در کلاس و 14 ساعت غیرحضوری) قابل ارائه می باشد.
متقاضیان دستگاههای اجرایی جهت شرکت در هر یک از آزمون دوره های آموزشی غیرحضوری می توانند با ارائه معرفی نامه از دستگاه مربوطه و تکمیل فرم مشخصات فردی و پیوست فیش واریزی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
لازم به ذکر است متقاضیان میتوانند با مراجعه به سایت سازمان برنامه و بودجه استان به آدرس www.mporg.ir دفتر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری ، نسبت به دریافت جزوات هر یک از دوره های آموزشی غیرحضوری اقدام نموده و ضمن مطالعه ، با آمادگی کامل در آزمون دوره ها شرکت نمایند.
فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.