» » اولین کارگروه آموزش، پژوهش، نوآوری و فناوری استان گلستان برگزار گردید

اولین کارگروه آموزش، پژوهش، نوآوری و فناوری استان گلستان برگزار گردید

توسط : حسینی | بازدیدها : 431 | 
30 مهر 1399
|
|
نظرات : 0

اولین کارگروه آموزش، پژوهش، نوآوری و فناوری استان گلستان برگزار گردید

کارگروه آموزش، پژوهش، نوآوری و فناوری استان گلستان به ریاست دکتر حق شناس استاندار گلستان و به دبیری آقای عابدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان و با حضور اعضای کارگروه در محل سالن شهید رجایی استانداری برگزار شد.

 

در این نشست آقای عابدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ضمن خوشامدگویی به مدعوین، پیرامون اهمیت برگزاری بموقع جلسه کارگروه و پیگیری و اجرایی نمودن مصوبات آن بیاناتی ایراد نمودند.

وی در ادامه با ارائه اولویت های پژوهشی پیشنهادی استان که بر اساس اسناد بالادستی تهیه شد از روسای سازمان ها و مراکز تحقیقاتی استان درخواست کرد افزون براین اولویت ها، نظرات و پیشنهادات خود را به دبیرخانه کارگروه ارائه نمایند.

در ادامه دکتر حق شناس استاندار گلستان ضمن تشریح ماموریت ها و اهداف کارگروه آموزش و پژوهش استان خاطر نشان کرد: با توجه به بررسی های صورت گرفته و برنامه ریزی های انجام شده، بودجه تحقیقاتی استان در بخش کشاورزی در سال آینده افزایش می یابد.

وی افزود: اقدامات پژوهش محور موجب کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری می شود که به همین جهت مجموع اعتبارات پژوهشی داخلی، ملی و استانی 22 میلیارد تومانی در سال گذشته به 32 میلیارد تومان افزایش پیدا خواهد کرد.

در ادامه این جلسه پس از بحث و بررسی های صورت گرفته 12 اولویت پژوهشی استان بررسی و مصوب شد.

اولین کارگروه آموزش، پژوهش، نوآوری و فناوری استان گلستان برگزار گردید

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.